Lucka Vondráčková - foto
25.11.2012

Moc moc moc díky za stříbro!!!! smiley Vážím si toho nesmírně a děkovnou řeč vždycky patřičně pomotám, jak mám obrovskou trému cheeky A tady jedno suma sumárum z novin:

Na Facebooku www.facebook.com/LucieVondrackovaOfficial nabízí kromě svých letních fotek i čerstvé aktuality z natáčení nové desky, kterou právě dokončuje. Album vyjde v březnu roku 2013 kolem Lucčiných 33. narozenin, mícha se v Los Angeles, ale samozřejmě bude česky zpívané!

" Vůbec jsem netušila, že jsem udělala tenhle rok tolik práce!!! Jsem hlavně doma s Matyášem a to ostatní beru jako třpytivý bonus“.

A Lucie má pravdu. Uplynulý rok přinesl do jejího života hodně radosti. Narodil se jí syn, za album Dárek převzala platinovou desku a zahrála si jednu z hlavních rolí ve filmu Babovřesky, ke kterému nazpívala i titulní píseň. Lucka byla také nominovaná na prestižní cenu Františka Filipovského za dabing, společnost Disney jí požádala, aby nazpívala hlavní singl k filmu Rebelka, na kterém se Lucka podílela s Pavlem Cmíralem i textově a před pár měsíci založila svůj první oficiální profil na Facebooku, kam fanoušci přibývají rychlostí blesku.

„Byl to perfektní rok,“ říká Lucka Vondráčková, jejíž nové album s příchutí zaoceánské produkce vyjde na jaře příštího roku.
 

  Intro images